Najem jachtów żaglowych i motorowych

Dla osób, które uwielbiają wodę oraz jachty świetną rozrywką okazać się może tak zwany czarter, inaczej mówiąc wynajem jachtów – odpowiednich modelów, dostosowanych do ilości podróżujących, a nawet jakości na czas wcześniej określony.

W chwili obecnej czarter jest oferowany w wielu miejscach w Polsce, w szczególności nieopodal jezior, takich jak Solina na Podkarpaciu, bądź także i na Mazurach niejednokrotnie nazywanych magicznym zakątkiem kraju. Jest to świetnie okazja na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi, bądź rodziną, a ponadto – możliwość zebrania niezapomnianych chwil.

akt - gry
Napisał: Giulio Gigante
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli kogoś interesuje czarter (polecamy) jachtów właśnie są najczęściej wybieranym przez turystów celem. To dokładnie tam można bez trudu wynająć dowolny jacht i w okazyjnej cenie, jednak zarazem powinno się na uwadze mieć, aby osoba czarterująca posiadała odpowiednie uprawnienia, gdyż nie można wypłynąć na szerokie wody bez kwalifikacji. Pomimo tego, niektóre firmy oferują też wynajem jachtów wraz z kapitanem, toteż wynajmujący nie muszą martwić się o ów kwestię. Jachty przeznaczone na czarter można podzielić między innymi na żaglowe oraz motorowe, czyli tzw. houseboaty, które posiadają niezbędne do wyruszenia w kilkudniowy rejs (http://www.namorzu.com/index.php?module=cruises/offersList&srchRegions[]=2&srchSort[]=a&srchSort[]=departureDate) pomieszczenia. Szczególnie dużą popularnością cieszy się obecnie czarter jachtów motorowych właśnie.

Należy dodać, że ceny czarteru uzależnione są przede wszystkim od rodzaju jachtu, jak też czasu, na który zostaje wynajęty. Każdy model posiada zakres maksymalnego ilości osób, które mogą równocześnie znaleźć się na jachcie w trakcie wypłynięcia na szerokie wody, dlatego też należy wybierać jacht kierując się ilością urlopowiczów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-04-24 13:41:36