Rower elektryczny - nie tylko dla wygodnickich

Wiosna idzie szybkimi krokami. Pomimo, iż wciąż często aura pogodowa za oknem może nam podpowiadać coś odmiennego to jednak wreszcie na dłuższy czas zapanuje cieplejsza pogoda. Jeżeli ładna pogoda to na pewno będziemy więcej czasu spędzać na dworze i chcielibyśmy być aktywniejsi fizycznie. Jaki sport lub też aktywność wybrać? Co będzie świetnym sposobem na czynne spędzanie czasu na dworze?

Wyścig rowerowy
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności powinno się zastanowić, do czego tak naprawdę ma on służyć, gdyż od tego będzie zależał wybór konkretnego modelu. Jeśli ktoś się porusza jedynie po mieście i asfaltowych ścieżkach, gdzie oprócz tego nie będzie żadnych górek, to wygodny rower miejski z wielkimi kołami bardzo dobrze nadaje się do tego. Wielbiciele większych prędkości pomyślą zapewne o sportowej kolarce, na jakiej będą mogli ścigać się z wiatrem. Z kolei osoby jeżdżące po różnym terenie, nie tylko po samych ubitych szlakach wybiorą uniwersalny rower górski - jeżeli będzie on miał odpowiednią wytrzymałość, to bez żadnych problemów będzie nim można poruszać się po najbardziej dzikich miejscach.

rowery crossowe (zdecydowanie więcej odnajdziesz pod tym adresem) cieszą się dużym zainteresowaniem Czy wiemy gdzie zakupimy rowery crossowe?

odbicie - sklepy
Napisał: InterAkcja Robert Turski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektryczne rowery mają ponadplanowe wspomaganie pedałowania, dzięki temu jazda na rowerze jest znacznie mniej męcząca. Mało tego na takim rowerze zdołamy pokonać znacznie więcej kilometrów niż na rowerze zwykłym, naturalnie w przykrótkim czasie. rowery elektryczne (tamta strona) znakomicie sprawdzą się dla osób, które jeżdżą na rowerze bardziej dla przyjemności, niż dla sportu. Wspaniale nadają się też na dłuższe wycieczki rowerowe, jakie będą nadzwyczaj przyjemne, i równocześnie niezbyt męczące.

Jeżeli nadal głowisz się nad zakupem roweru na zbliżający się sezon, może nabędziesz taki z silnikiem elektrycznym? Jest on bardziej komfortowy, dopuszcza na chwilę odsapnięcia w drodze do pracy. Z drugiej strony nie potrzebujesz bać się bezczynności, bowiem silnik się nie uruchomi bez używania pedałów. Nie musisz do tego posiadać prawa jazdy do obsługi standardowych modeli, mają one bowiem za niską moc (sprawdź pełną ofertę w witrynie).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-06 14:11:40