December 2016 archive

Kilka przydatnych informacji na temat pływających pomostów, technologie używane przy ich produkcji.

Pomosty nad wodą
Napisał: Virginia State Parks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nad wodą bardzo często wykorzystuje się najróżniejsze pomosty pływające. Są one używane zarówno na niewielkich rzekach czy brzegach jezior, jak też w większych portach rzecznych czy nawet morskich. Ogromnym plusem tego typu pomostów jest to, że są bardzo łatwe w montażu i instalacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-30 15:50:22

Dlaczego opłaca się odwiedzić Krosno? Jakimi rzeczami wabi miasto? Co dobrze jest poznać w okolicy?

urlop - marina
Napisał: Grzegorz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są takie miejscowości w Polsce, jakie nie są tak powszechne wśród turystów. Sporo miast leżących poza standardowym wycieczkowym szlakiem zaskakuje swoim pięknem, mnogością atrakcji oraz klimatem. Opłaci się je poznać, gdyż na pewno są tego warte.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-22 16:17:18

Najlepsze pomysły na spędzenie czasu wolnego z przyjaciółmi?

Pole golfowe
Faktycznie minimum sprzętu do gry w golfa to piłeczka i kij, jednakowoż w rzeczywistości na polu golfowym lista różnorakich akcesoriów, jakie zapewniają komfortową grę jest o wiele dłuższa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 11:24:15

Panele ogrodzeniowe - zastosowania zarówno dla boisk jak i domów czy i przestrzeni publicznych

Ogrodzeni sportowe panelowe przy Orliku
Na podstawie: grow-mat.pl
Budowa domu to proces długi, na jaki w zasadzie składa się duża liczba przeróżnych etapów od fundamentów rozpoczynając, a na ogrodzie kończąc. Nie da się ukryć, że ludziom na obecną chwilę zależy na tym, by ich dom ładnie się prezentował i był idealnym miejscem do spędzania czasu z przyjaciółmi. Z tego powodu już w trakcie organizowania rozmyśla się o wszelakich szczegółach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-16 15:26:10

Lato spędzane na Mazurach to gwarancja świetnego wypoczynku, więc warto brać pod uwagę tę możliwość

Czarter jachtów
Napisał: Galeon
Na podstawie: Galeon
Poszukując ciekawej alternatywy zaplanowania lata, warto pod uwagę wziąć także Mazury oraz pozostałe miejsca, gdzie nie brakuje zbiorników wodnych. W tej sytuacji można wypożyczyć łódź oraz planować wypoczynek na wodzie, trzeba jednakże mieć na względzie, że do sterowania niektórymi jednostkami potrzebne są uprawnienia, czyli patent.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-14 12:44:10

Gdzie wypoczywać na fuerteventurze?

tableau - morze
Napisał: Maciej Kraus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fuerteventura to najstarsza i prawie największa wyspa archipelagu. Wyróżnia się pustynnym krajobrazem, rdzawoczerwonymi rozgrzanymi pagórkami i bezkresnymi, kamienistymi równinami. Wyspa zdaje się opustoszała i dzika, jednakże kryje najpiękniejsze plaże na Wyspach Kanaryjskich. Posiada długą linię brzegową, tj. około 340 km piaszczystego wybrzeża, oblewanego przez turkusowe wody oceanu. Słoneczna pogoda sprzyja całorocznym warunkom do plażowania, kąpieli, relaksu oraz uprawiania sportów wodnych. Plaż będzie tu tyle, że Fuerteventura bywa nazywana „plażą Wysp Kanaryjskich” i to akurat dzięki takim rajskim plażom, Fuerteventura bywa poważną konkurencją dla innych wysp archipelagu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-14 10:12:10

Wykaz najważniejszych zasad dotyczących użytkowania pływającego sprzętu z silnikami na morzu.

Jacht
Napisał: Yacht Rent
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo osób marzy o tym, żeby sterować łodzią albo jachtem. Dzięki temu można zaplanować niezwykle ciekawe wczasy nad morzem lub przy pozostałych akwenach wodnych. Polskie prawo dokładnie wykazuje, kto może prowadzić podobne łodzie. W przypadku, gdy pragnie się zyskać takie upoważnienia, trzeba udać się na szkolenie, a następnie pomyślnie zaliczyć egzamin. Po nim dostaje się patent sternika i może się sterować jednostkami pływającymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-12 12:55:08

Marzysz, by sterować jachtem? Powinieneś udać się na kurs, a następnie zdać egzamin, który daje patent sternika

Sporo osób marzy o tym, żeby sterować łodzią lub jachtem. Dzięki temu można planować niezwykle ciekawe wczasy nad morzem lub przy pozostałych zbiornikach wodnych. Polskie prawo wyraźnie reguluje, kto może prowadzić takie łodzie. W przypadku, jeśli chce się uzyskać takie upoważnienia, należy udać się na szkolenie, a następnie pomyślnie zaliczyć egzamin. Po nim uzyskuje się patent sternika i może się kierować jednostkami pływającymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-12 12:24:09

Ciekawe wakacje? Rejs po Bałtyku dla spragnionych wrażeń.

Rejsy jachtem po Bałtyku
Napisał: Yacht Rent
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele ludzi wyjeżdżając na Mazury z reguły organizuje sobie czas bardziej nad wodą. Często zamawia się domek albo pokój oraz spędza cały czas w jednym miejscu, najczęściej na brzegu. Zdarza się czasem wypożyczać rowery wodne albo kajaki na godzinę lub dwie, ażeby popłynąć gdzieś na środek akwenu. A co jakby tak tego roku w inny sposób spędzić wypad na Mazury? Co może okazać się niezapomnianym urlopem?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-12 12:10:10

Udaj się w rejs łodzią lub jachtem po morzu. Sprawdź sprawdzone oferty wynajmów!

Jachty i łodzie motorowe w przystani
Napisał: Andrew Callow
Na podstawie: http://www.flickr.com
W okresie wakacyjnym mamy nieskończenie więcej opcji spędzania dodatkowego czasu niż w momencie chłodniejszych miesięcy w roku. Bowiem pogoda sprzyja pozostawaniu na zewnątrz i zwiększonej aktywności fizycznej. Toteż sporo osób właśnie w okresie wakacji najbardziej oddaje się różnego typu sportom, które nie jedynie polepszają ich formę, ale przede wszystkim zapewniają pełno przyjemności. Największą popularnością cieszą się sporty wodne, bowiem oferują nam one okazję do schłodzenia się w jeziorze w skwarny dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-12 11:21:07