Pragniesz skutecznie wysmuklić swoje ciało? Kreatyna uskuteczni Twoją pracę

Jaka pani nie chciałaby być wiecznie smukła, piękna oraz młoda? Nowatorskie suplementy pozwalają na osiągnięcie takich efektów, nawet bardziej otyłym paniom.Jak?

dieta na odchudzanie
Napisał: Steve Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Liczna część kobiet, pragnąc zgubić nadprogramowe kilogramy katuje się drakońskimi dietami, często głodówkami, które pozwalają na osiągnięcie założonego celu, typu: 3 kg na miesiąc. Jednak taka forma walki z nadwagą kończy się niemal w ten sam sposób – szybkim pozbyciem się wagi i równie szybkim powrotem do wagi poprzedniej. Inne kobiety porzucają pomysły na diety-cud i zamiast tego ostro biorą się do roboty, czyli zdrowe odżywianie połączone z mocną dawką sportu. Przy czym do najczęściej wybieranych sportów należą: bieganie, basen i fitness. Dodatkowo, poprzez suplementy diety odchudzanie może stać się jeszcze bardziej efektywne. Szczególnie, jeśli chcemy utracić nadmiar wody z organizmu. Wiele tego rodzaju środków oparta jest na naturalnych składnikach wspomagających prawidłową pracę organizmu, niwelując przy tym nadmiar wody i toksyny. Mnóstwo ludzi sprawdziło już na sobie i przekonało się, że suplementy diety odchudzanie wspomagają, bo sporo z nich zawiera również składniki hamujące chęć podjadania, co również znakomicie przekłada się na masę ciała.
Jeśli zależy nam nie tylko na schudnięciu, ale i wyrzeźbieniu swojego ciała, warto przy zakupie suplementów sprawdzić, czy zawarta jest w nich kreatyna. Ogólnie mówiąc, 98% kreatyny u człowieka mieści się w jego mięśniach. Niewielkie ilości tego związku występują też w mózgu, wątrobie, nerkach oraz jądrach. Dla osoby ważącej 70 kilogramów dzienne zapotrzebowanie na kreatynę wynosi 2g, z czego połowa powstaje z aminokwasów. Druga połowa musi zostać uzupełniona żywnością. A w jakim pożywieniu znajduje się najwięcej kreatyny? Otóż okazuje się, że mięso i ryby to najlepsze źródło do pozyskania tego, jakże cennego w budowie mięśni, składnika. W wielu sytuacjach składnik ten nie jest dostarczany do organizmu w niewystarczającej ilości, przez co też osoby uprawiające sporty, aw szczególności sporty siłowe zażywają suplementy diety z dodatkiem właśnie kreatyny. Jak mówią naukowcy, kreatyna działa przeciwutleniająco i zapobiega niszczeniu mitochondriów w komórkach mięśni. Ponadto doskonale działa na gojenie się ran i uszkodzenia mięśni.

Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu zdrowej i pięknej figury, suplementy diety nie zaszkodzą a wspomogą Twoją walkę z nadwagą, a dodatkowo mogą ochronić Twoje ciało przed niepożądanymi kontuzjami. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces tkwi w regularnych ćwiczeniach jak i zbilansowanej diecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 16:08:42