Wakacje na Pojezierzu Mazurskim to cudowne rozwiązanie dla całej rodziny! Wynajmijcie jacht i wybierzcie się w podróż!

Kiedy nadchodzą wakacje, ludzie główkują, gdzie wyjechać i jak zorganizować sobie urlop. W Polsce oczekuje wiele pięknych zakątków, gdzie można podziwiać malownicze widoki, cieszyć się ciszą oraz spokojem, jak także korzystać z udostępnionych na miejscu atrakcji. Dla amatorów sportów wodnych lub żeglarstwa idealnym wyborem okażą się Mazury lub pozostałe polskie jeziora. To wspaniała kraina, która urzeka przyrodą i jest doskonale przygotowana na ugoszczenie turystów. By jeszcze wspanialej poczuć klimat tego regionu, należy wynająć jacht lub inną łódź.

Osoby, jakie nie mogą same wypożyczyć potrzebnego jachtu muszą brać pod uwagę czarter jachtów motorowych (przejrzyj pełną propozycję pod adresem). Pomoże nam to spędzić doskonale czas na wodzie. Czarter to taka umowa, jaka zawierana jest pomiędzy osobą wynajmującą, a osobą opiekującą się jachtami w marinie. Można zatem wynająć jacht, który nas interesuje, na konkretny czas, określić punkt początkowy trasy oraz ustalić kwotę należną za takie wypożyczenie.

Możesz mieć pewność, że ten urlop pomoże Ci się odprężyć oraz zrelaksować. Jeżeli zaczniesz szukać miejsca noclegowego już teraz to przypuszczalnie uda Ci się zdobyć jakiś rabat. Prócz tego musisz wiedzieć, że ludzie niekiedy bukują już hotele nawet na parę miesięcy do przodu, gdyż chcą mieć gwarancję, że będzie dla nich miejsce. W chwili obecnej jechanie „w ciemno” nie ma żadnego sensu, albowiem w sieci prezentują się wszystkie obiekty noclegowe.

Morze Bałtyckie
Napisał: mmlolek
Na podstawie: http://www.flickr.com
A po zakończonym zwiedzaniu, nasyceni polskimi daniami, można udać się nad morze. Gdy pogoda dogadza słońcem mnóstwo turystów goni na plażę, aby zażyć sporej ilości witaminy D jak i zyskać czekoladową opaleniznę. Jednak nie wszyscy turyści mają ochotę na opalanie się z tłumem nieznanych turystów na plaży. Dla takich osób Gdańsk posiada specjalne oferty: rejsy po bałtyku albo – jeszcze bardziej kameralnie – wynajem jachtów gdańsk (-> poznaj dodatkowe informacje).
Wynajem jachtów Gdańsk to doskonałe rozwiązanie dla firm, które pragną przeprowadzić niestandardowy event firmowy. Wybrane firmy organizują regaty jachtami, co również może stanowić niezapomnianą wyprawę, a jednocześnie dać możliwość obejrzenia miasta i całej zatoki z nowej perspektywy – od strony wody.

Rejsy po Bałtyku zapewnią zdobycie bezcennej wiedzy z nawigacji, obsługi elektronicznych maszyn nawigacyjnych i radiowych na jachcie, posługiwanie się mapami morskimi i locjami. Zainteresowane osoby po szybszym zapisaniu się na kurs (także przez internet) będą mogły wziąć udział w przeszkoleniu i otrzymaniu patentu. Warto zainteresować się też wypływaniem stażu pod ”wodzą” skippera. Kapitan z doświadczeniem będzie dzielił się praktyczną wiedzą. Czasami da się złapać ciekawą okazję last minute i na rejsie poznać fajnych ludzi. A nasze rejsy po Bałtyku zakończą się nie jedynie opinią wystawioną przez kapitana, ale również dobrymi wspomnieniami i spora ilością pamiątkowych zdjęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 12:04:53