Na narty można pojechać też za granicę, Włochy proponują wręcz idealne warunki do szaleństw na śniegu

Narty stały się niesamowicie popularną dyscypliną sportową, uprawia ją coraz więcej naszych rodaków. Obecnie amatorzy białego szaleństwa nie mają powodu już ograniczać się wyłącznie do rodzimych kurortów narciarskich, coraz więcej biur turystycznych proponuje interesujące wyprawy na narty do zagranicznych miejscowości. Choć krajowe ośrodki są na przyjęcie narciarzy znakomicie przygotowane, warto czasem pojechać gdzieś dalej i zakosztować odmiennych warunków.

Już dziś wybierz się na narty autokarem
W sytuacji, kiedy amatorów narciarstwa znuży już jeżdżenie wciąż po tych samych stokach, mają szansę skusić się na wycieczkę zagraniczna i pojechać na narty autokarem. Coraz więcej biur podróży oferuje ten model rozrywki, co wiąże się z dużym zainteresowaniem, jakim on się może pochwalić. Jeszcze do niedawna nasi narciarze zazwyczaj wybierali stoki położone w Tatrach. Teraz coraz częściej wybierają odleglejsze regiony Europy, jak choćby Austrię, Niemcy albo Włochy. Italia przez długi czas bywała kojarzona ze słonecznym wypoczynkiem na wybrzeżu, jednakże należy przyznać, że kraj ten dysponuje doskonałymi warunkami do rozrywek na śniegu i jest dobrze przygotowany na przyjęcie turystów.

Wybierz się na narty do Włoch
wyjazd na narty
Napisał: Kyle Pearce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy rozchodzi się o wyjazdy na narty włochy cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród turystów, bo w kraju tym panują rzeczywiście idealne warunki do uprawiania dyscyplin na śniegu. Włoskie Dolomity to gwarancja pięknych krajobrazów oraz doskonale przyszykowanych tras zjazdowych. Również baza hotelowa w tym regionie Europy okazuje się znakomicie przygotowana na przyjęcie narciarzy. Turyści mogą zatrzymać się w hotelach, pensjonatach i schroniskach, a jeżeli zmęczy ich już jazda na stoku, mogą korzystać z wielu odmiennych atrakcji znajdujących się na miejscu. Obecnie podobne wycieczki organizuje większość biur podróży, jednak sporo osób decyduje się na wypoczynek na własną rękę. W przypadku, gdy jeszcze nigdy nie wyjechało się za granicę na narty Włochy lepiej odwiedzić wraz ze zorganizowaną wycieczką. Dzięki temu wszelkie formalności będą już załatwione i nie trzeba będzie martwić się o noclegi, lot albo dojazd na miejsce.

Podobne wyprawy to wspaniała przygoda oraz ogrom zabawy. Należy pamiętać także o tym, że podobne ośrodki oferują rozrywki dla calutkiej rodziny, zapewniają liczne udogodnienia i atrakcje, zatem takie wyjazdy na narty potrafią być świetną rodzinną wycieczką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 14:30:39