April 2016 archive

Czy zawsze trzeba mieć patent żeglarski aby móc korzystać z możliwości, jakie daje woda? Jakie istnieją pomysły na wykorzystanie czasu spędzonego nad jeziorem?

Jachty
Napisał: Andrew Callow
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spędzanie czasu nad jeziorem to świetne zajęcie wielu osób. Wiadomo, że przyjemnie byłoby mieć jacht i móc popływać sobie po dużym akwenie, natomiast nawet nad jeziorem nie każdy rodzaj sprzętu wodnego możemy używać nie posiadając odpowiednich uprawnień. Na co zatem można sobie pozwolić gdy takich uprawnień nie posiadamy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-18 15:43:10

Jak przygotować rower do sezonu?

Rower
Napisał: Thomas Rousing
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody jest jedną z lepszych form relaksu, jaką szczególnie preferują ludzie żyjący na co dzień w większych miastach. Rower może być perfekcyjnym towarzyszem w ciągu takich chwil, bo dodatkowo gwarantuje nam sporą aktywność fizyczną. Pasjonatów tej formy transportu jest coraz więcej i, jak się okazuje, rower nie służy już tylko wycieczkom za miasto. Coraz więcej ludzi entuzjastycznie przemieszcza się nim każdego dnia, dojeżdża do pracy czy na uczelnię. Jest to na pewno duża oszczędność, a także autonomia od rozkładów jazdy, które często umieją być niekorzystne. W marketach znajdziemy najróżniejsze rodzaje tego pojazdu dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-14 13:13:09

Różnice między rowerami elektrycznymi i rowerami MTB

Rower
Napisał: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rowery z napędem elektrycznym, oraz także rowery typu MTB cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem pośród rowerzystów. Pożądane byłoby jednak zwrócić uwagę na to, iż różnice pomiędzy tymi modelami są dość znaczące.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-07 14:31:07

Jak przyszykować się do rajdu samochodowego

Rajd
Napisał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com
Udział w rajdzie samochodowym nastręcza praktycznych, poświadczonych umiejętności (powinniśmy posiadać prawo jazdy określonej kategorii, aktualne badania lekarskie, być członkiem automobilklubu oraz posiadać praktykę w tego typu konkursach), a także należytego przygotowania danej drużyny. Jeszcze przed właściwym rajdem odbywa się tak zwany rekonesans. To pierwszy krok, który poprzedza rajdy automobilowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-07 14:10:07

Kup idealny rower dla siebie oraz ciesz się niesamowitą przyjemnością z jazdy jak również poprawą sylwetki

Rower
Napisał: Thomas Rousing
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z roku na rok coraz więcej z nas spędza wolny czas na rowerze. Niektórzy z nas dojeżdżają nim do pracy lub do szkoły, inni wykorzystują go, aby poprawić swoją kondycję oraz zdrowie. W zależności od tego w jaki sposób zamierzamy wykorzystywać nasz sprzęt rowerowy powinniśmy zdecydować na dany jego rodzaj.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-05 14:11:07